“İngilizce artık sizin için bir engel olmasın”

  Eğitim ihtiyacınızı siz belirleyin, programınızı zaman ve bütçenize göre beraber yapalım. İstediğiniz gün ve saatte ister kurumunuzda ister evinizde ister Native Language'de eğitiminizi alın. Gelişen çağın ve globalleşen dünyanın birincil şartı, artık İngilizce. Kurumsal veya bireysel kariyer hedefleriniz de, yeni mezun olup kariyer planlamalarınız da, yurtdışına açılma planlarınız veya yurtdışı atamalarınız da İngilizce engelini uzun yıllara dayanan tecrübemiz, eğitim deneyimiz, uzman kadromuz ve dünyaca ünlü özel eğitim metodumuz ile kırabilir ve dünyaya kapılarınızı açabilirsiniz. İster bizim okulumuza gelerek, ister kendi mekanınız da son derece zevkli, kolay, aktif ve % 80 oranında daha fazla İngilizce konuşmaya yönelten ''Callan Method'' ile bireysel İngilizce dersleri alabilirsiniz. 

   Öncelikle uygulanan İngilizce Seviye Tespit Sınavı ile İngilizce seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımız konuşmanızı ve anlamanızı görebilmemiz açısından sadece yapılmaktadır. Yazılı veya test şeklinde bir seviye belirleme tespiti değildir. Daha önce girdiğiniz tüm dil kursu sınavlarını unutarak gelmelisiniz. 

   Sonrasında yapılan görüşmede İngilizce ihtiyacınız, öğrenme amacınız, hedefiniz ve ayırabileceğiniz zaman göz önüne alınarak, size en uygun “Kişiye Özel Eğitim” programı oluşturulur. Bu program Standart-Yoğun-Hızlandırılmış şekilde arzunuza göre yapılır. Toplam 7 kitap'tan oluşan Callan Method eğitimi ortalamada 200 saat gibi bir bireysel İngilizce kursu ile tamamlanır. Kısa sürede konuşarak İngilizce öğrenmeyi isteyen öğrenciler için tasarlanmış eğitim programı sayesinde eğitim 5 veya 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanabilir ve öğrenciler bu program sayesinde daha yüksek çalışma temposu ile hedeflerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirler. 

   Kendi yerinizde bireysel ingilizce kursu almak için lütfen danışma hattımızı arayınız.  Ücretsiz deneme dersi ve seviye tespiti için lütfen randevu alınız. (0216) 425 93 31 Konuşarak İngilizce öğreten Callan Method İstanbul veya İstanbul dışı online dil kurslarımız ve bireysel dil eğitimlerimiz ile tüm Türkiye'ye İngilizce öğreteceğiz.