Kurumsal İngilizce

  Native Language Dil Kursu, çözüm ortağınız olarak sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştıracak eğitim programını hazırlayarak, İngilizce Eğitimi’nin şirketiniz için kazançlı bir yatırıma dönüşmesini sağlar. Bir çocuğun ana dilini öğrenme süreçleri esas alınarak tasarlanan '' Callan Method'' eğitim sisteminde çalışanlarınız, sabit ders saatlerine bağlı kalmadan, esnek saatlerde ve bol pratik yaparak, keyifli ve sosyal bir ortamda, konusunda uzman eğitmenler eşliğinde kolayca, konuşarak ingilizce öğrenmenin keyfine varırlar. 5 kıtada, 27 dünya ülkesinde ve 400 'den fazla dünya okulunda kullanılan 1/4 zaman'da konuşma ağırlıklı İngilizce öğreten '' Callan Method'' ile dünya devleri FIAT, IBM, PHILIPS, OLIVETTI ve HONEYWELL gibi çok uluslu firmaların yönetici ve personeli 1960 yılından beri ''Callan Method'' ile konuşma becerisi kazanmış ve kazanmaya devam ediyor. Biz ise 2009 yılından bugüne kadar İstanbul İngilizce kursları arasında, birçok şirket ve bireyin kurumsal İngilizce eğitim almayı tercih ettiği kurum olduk. Bunlar arasında Mercedes Benz Türk A.Ş, Lufthansa, Opet, Medistate Hastanesi, Klühdeniz, ARcellorMittal, Avivasa, Glasshouse, Bernardo, Çuhadaroğlu, Nilfisk, İndex Bilgisayar, Wilhelmsen, Alke İnşaat gibi dev şirketler bulunmaktadır.

  Native Language Dil Kursu İstanbul olarak biz, üst düzey yöneticiler dahil, farklı görevlerdeki tüm çalışanlara bireysel İngilizce kursu ve 4 kişilik kapalı grup eğitimi verebilmekteyiz. 

   Bu eğitim, ihtiyaca göre; 1. Genel İngilizce, 2. Profesyonel İngilizce veya, 3. Kurumun özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış programlardan oluşabilir.

  Eğitim süresince katılımcıların gelişimi kayıt altına alınarak yakından takip edilir ve kuruma detaylı raporlar sunulur. Bu raporlar sayesinde ilgili departman, eğitim alan kişilerin katılımını, gelişimini ve başarısını tüm detayları ile takip edebilir. Ayrıca, katılımcı sayısının önemi olmaksızın eğitimler, merkezimizde veya kurumun bünyesinde gerçekleşir.

  Native Language Dil Kursu eğitim programlarını daha yakından tanımak, kurumunuzun İngilizce eğitim ihtiyaçları ile ilgili özel planlar oluşturmak amacıyla info@ntvlng.com adresine e-posta göndererek Kurumsal Eğitim Departmanımız ile ya da 0216 425 93 31 numaralı Danışma Hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal Eğitim danışmanlarımız, size 24 saat içinde geri dönerek randevu alacak ve kurumsal İngilizce kurslarımızın detaylarını daha yakından tanımanızı sağlamak amacı ile kurumunuza ziyarete gelecektir.