Teaching English Online with SKYPE

Native Language’in donanımlı ve yetkin eğitmen kadrosundan, ister evinizden ya da ofisinizden ister başka uygun bir yerden bağlanarak Skype üzerinden online eğitim almanız artık mümkün.
 
İngilizce konuşma pratiği yapmanız, İngilizce becerisi olarak zayıf yönlerinizi geliştirmeniz, önemli bir sunuma ya da sözlü bir performansa hazırlanmanız ya da İngilizce yazışma becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyorsa ve bunu Skype üzerinden yapmak istiyorsanız, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümlerimizle size destek olabilir veya kendi eğitim sistemimizle ingilizce öğrenmenizi sağlayabiliriz. Eğitimleriniz Skype üzerinden birebir olarak alıp, ders saatlerini ve günlerini de kendiniz programlayabilirsiniz.
 
Callan Method'la ingilizce eğitimlerini Skype üzerinden almak isteyenlerin eğitime başlamadan önce gene online olarak Skype üzerinden seviye tespit sınavına girmesi ve çıkan sonuca göre eğitim danışmanıyla birlikte özel bir eğitim programı hazırlaması gerekmektedir. 
Kişiye özel farklı online ders paketlerimizle hizmetinizdeyiz. Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve farklı bütçe opsiyonlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
 
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için Eğitim Sistemi ve Bireysel Eğitimler sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.